PVC Şerit Perde Standart PVC Şerit
Standart PVC Şeritler ışık geçirgendir. Bileşimi UV engelleyici içerir. Bu nedenle yangına karşı koruma sağlar ve ultraviyole ışınların geçişini engeller. Standart PVC Şeritler yaygın olarak PVC Şerit Kapı üretiminde, PVC Plakalar özel bölme uygulamaları üretiminde ve PVC Paneller PVC Çarpma Kapıların üretiminde kullanılır.
PVC Perde
Takviyeli PVC Şerit
Üçgen biçimli takviyeler yaklaşık 2,5 mm genişliğinde ve yüksekliğindedir. Takviyelerin üst kısımları yuvarlanmıştır. Her iki yüzde de takviyeler 48 mm aralıklarla konmuştur. Takviyeler yüzey temasını kestiği için statik elektriklenme çok düşük olur. Forklift giriş-çıkışlarının yoğun olduğu kapılarda kullanılması önerilir. Standart PVC'ye göre daha uzun ömürlüdür.

Düşük Sıcaklık PVC Şerit
Bu malzeme soğuk oda uygulamalarında kullanılır.Standard PVC Şeritlerimize oranla daha yumuşak ve soğuğa daha dirençlidir. İç kullanımlar için tavsiye edilir.

Anti-Bakteriyel PVC Şerit
Bu malzeme et, tavuk ve süt ürünleri ile kısmen temas halinde olmasından dolayı gıdaya uygun bileşiklerden üretilmiştir.Bu malzemenin bileşimdeki katkı maddesi genellikle renk oluşumu ve koku gelişmesine neden olan plastik yüzeylerindeki bakteri gelişimine etkin bir önlem sağlamaktadır. Mamul malzemelerin hijyenik özelliklerini garanti edecek ideal bir üründür.
Anti-Statik PVC Şerit
Bu malzeme "temiz oda" tabirli anti-statik kaplamalar veya statik yükleme oluşabilecek high- tech alanlarında kullanılabilir.Uygulama alanları elektronik ve ilaç sanayidir. Ürün uygulamaları ile ilgili sorumluluklar son kullanıcıya aittir

Buzlu PVC Şerit
Yarı saydam kalitede yarı ışık geçirgendir.Bu nedenle sınırlı bir görüş sağlar. Temel özellikleri Standart PVC malzemelerimiz ile aynıdır.

Kaynak/Kırmızı PVC Şerit
Kaynak PVC Şerit ve plakalar elektrik kaynağı sırasında oluşan ultraviyole ışığın etkilerine karşı koruma sağlar. Bu malzeme kullanılsa bile kaynak yaparken doğrudan kaynak ışığına bakmak için ayrı bir göz koruyucu gözlüğün kullanılması gerekir. DIN EN 1598 standardına uygundur.
Turuncu PVC Şerit
Turuncu renkli PVC Şerit esas olarak PVC Şerit Kapılarda yanlarda güvenlik şeridi olarak kullanılır.Standard PVC Şeridin temel özelliklerine sahiptir.
Kırmızı PVC Şerit
Kırmızı renkli PVC Şerit esas olarak PVC Şerit Kapılarda yanlarda güvenlik şeridi olarak kullanılır. Standart PVC Şeridin özelliklerine sahiptir.
Siyah/Beyaz/Mat PVC Şerit
Mat PVC Şerit materyaller, görüşü ve ışık geçişini keser. Temel özellikleri Standart malzemelerimiz ile aynıdır.