Fipa Servis, Periyodik Bakım, Montaj, Demontaj
Fipa Soğutma Ltd. Şti. endüstriyel ve ticari soğutma cihazlarının montaj, demontaj, servis, bakım ve onarımlarını sağlayarak, her türlü arızayı giderebilecek eğitimli teknisyenlerden oluşmuş teknik servisi ile donanımlı ve müşteri gereksinmelerini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Firmamız 7 gün, 24 saat sevis ve bakım hizmetlerini kesintisiz sürdürmektedir. 2 yıllık garanti kapsamı dahilinde bulunan cihazlarda, imalat, montaj ve parça hatalarından doğan arızalar firmamız tarafından karşılanmaktadır.
 
Sorununuzun Çözümü Fipa'da, Her Zaman!...
Fipa Soğutma Garanti kapsamı dışına çıkmış cihazlarınız aylık periyodik bakım sözleşmeleri ile çok üzün süreler sorunsuz çalışacaktır.

Fipa soğutma yapılan arıza bildirimlerini, en kısa süre içerisinde yanıtlayabilecek teknik ekibe sahiptir. Arızalar kısa süre içinde giderilerek, ürünleriniz bozulmadan tekrar ideal şartlar altında saklanabilir.

Cihazlarınızın atıl durumda kalmayacağı, performans düşüklüğü göstermeyeceği, ürünlerinizi güvenli bir ortamda muhafaza edebileceğiniz Fipa Soğutma çözümlerinden yararlanmanız için sizleri bekliyoruz.
Fipa