PVC ŞERİT PERDE ve KAPI
PVC Şerit Perde ve Kapı Sistemleri Türk Gıda Kodeksi ve ilgili yönetmenliklere tam uygunluk taşır. Gıdaların üretimi, tüketimi ve denetimi hakkındaki 560 sayılı KHK ve ilgili mevzuat gereği yeniden yapılanan gıda işyerleri için ideal çözümler sunar.Özellikle gıda sektörü işletmelerinde sağlıklı ve temiz bir ortam için PVC Kapı Sistemleri önerilmektedir.

PVC MATERYAL ÖZELLİKLERİ
Ürün güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı direnç sağlayacak bir ultraviyole engelleyici içermektedir. Bileşimine alev geciktirici bir madde eklenerek yanması önlenmiştir. Güneş ışığını engellemez ve sınırsız personel ve araç geçişine uygundur.Bu nedenle içte ve dışta hava koşullarına göre mükemmel özellikler sunduğu için hem bina içinde hem de dışında kullanılabilir. Sınırsız personel ve araç geçişine uygundur.

Saydamlık: Bütün PVC Şerit ve plaka malzemelerimiz gözle görülür bir saydamlık kalitesine sahiptir. Bu nedenle güvenlik söz konusu olduğunda görme kaybının hemen hemen hiç olmaması bu PVC'lere ayrı bir üstünlük verir.
Güvenlik: Saydam olmalarının yanı sıra, bütün PVC Şerit ve plaka malzemelerimiz yangına karşı dayanıklı bileşenler içerir ve kenarları yuvarlanmıştır.
Temizlik: PVC malzemeleri temizlemek için sabunlu suyla yıkayıp durulayınız.


FAYDALARI
 • Sıcak-Soğuk hava kayıplarını azaltır.
 • Enerji tasarrufu ile ekonomik verimi artırır.
 • Havayı kirleten koku, gaz, toz vb. hareketlerini azaltır.
 • Daha güvenli bir iş ortamı için ışık geçirgendir.
 • İşletmeyi kuştan,sinekten,böcekten ve tüm uçan haşereden korur.
 • Makine gürültüsünü keser.
 • Çalışan konforunu arttırır.
 • Kurması kolaydır.
 • Sağlam ve dayanaklıdır.
 • Minumum bakım gerektirir.
 • İşletmede hijyen sağlar.
PVC Şerit Perde Standart PVC Şerit
Standart PVC Şeritler ışık geçirgendir. Bileşimi UV engelleyici içerir. Bu nedenle yangına karşı koruma sağlar ve ultraviyole ışınların geçişini engeller. Standart PVC Şeritler yaygın olarak PVC Şerit Kapı üretiminde, PVC Plakalar özel bölme uygulamaları üretiminde ve PVC Paneller PVC Çarpma Kapıların üretiminde kullanılır.
PVC Perde
Takviyeli PVC Şerit
Üçgen biçimli takviyeler yaklaşık 2,5 mm genişliğinde ve yüksekliğindedir. Takviyelerin üst kısımları yuvarlanmıştır. Her iki yüzde de takviyeler 48 mm aralıklarla konmuştur. Takviyeler yüzey temasını kestiği için statik elektriklenme çok düşük olur. Forklift giriş-çıkışlarının yoğun olduğu kapılarda kullanılması önerilir. Standart PVC'ye göre daha uzun ömürlüdür.

Düşük Sıcaklık PVC Şerit
Bu malzeme soğuk oda uygulamalarında kullanılır.Standard PVC Şeritlerimize oranla daha yumuşak ve soğuğa daha dirençlidir. İç kullanımlar için tavsiye edilir.

Anti-Bakteriyel PVC Şerit
Bu malzeme et, tavuk ve süt ürünleri ile kısmen temas halinde olmasından dolayı gıdaya uygun bileşiklerden üretilmiştir.Bu malzemenin bileşimdeki katkı maddesi genellikle renk oluşumu ve koku gelişmesine neden olan plastik yüzeylerindeki bakteri gelişimine etkin bir önlem sağlamaktadır. Mamul malzemelerin hijyenik özelliklerini garanti edecek ideal bir üründür.
Anti-Statik PVC Şerit
Bu malzeme "temiz oda" tabirli anti-statik kaplamalar veya statik yükleme oluşabilecek high- tech alanlarında kullanılabilir.Uygulama alanları elektronik ve ilaç sanayidir. Ürün uygulamaları ile ilgili sorumluluklar son kullanıcıya aittir

Buzlu PVC Şerit
Yarı saydam kalitede yarı ışık geçirgendir.Bu nedenle sınırlı bir görüş sağlar. Temel özellikleri Standart PVC malzemelerimiz ile aynıdır.

Kaynak/Kırmızı PVC Şerit
Kaynak PVC Şerit ve plakalar elektrik kaynağı sırasında oluşan ultraviyole ışığın etkilerine karşı koruma sağlar. Bu malzeme kullanılsa bile kaynak yaparken doğrudan kaynak ışığına bakmak için ayrı bir göz koruyucu gözlüğün kullanılması gerekir. DIN EN 1598 standardına uygundur.
Turuncu PVC Şerit
Turuncu renkli PVC Şerit esas olarak PVC Şerit Kapılarda yanlarda güvenlik şeridi olarak kullanılır.Standard PVC Şeridin temel özelliklerine sahiptir.
Kırmızı PVC Şerit
Kırmızı renkli PVC Şerit esas olarak PVC Şerit Kapılarda yanlarda güvenlik şeridi olarak kullanılır. Standart PVC Şeridin özelliklerine sahiptir.
Siyah/Beyaz/Mat PVC Şerit
Mat PVC Şerit materyaller, görüşü ve ışık geçişini keser. Temel özellikleri Standart malzemelerimiz ile aynıdır.
UYGULAMA ÖRNEKLERİ


BAĞLANTI PARÇALARI

  Duvara montaj galvaniz / paslanmaz
  Tavana montaj galvaniz / paslanmaz
  Duvara/Tavana montaj galvaniz / paslanmaz